kara yazi oyunculari

Kara Yazı Oyuncuları

Dark Story yapımcılığını üstlendiği Kanal D kanalında yayınlanacak olan Kara Yazı Oyuncularının detayları belli olmuştur. Haluk Bilginer, Emre Kınay iki üstadın başrollerini paylaşacağı onlara eşlik edecek olan Ushan Çakır, Zeynep Çamcı ön planda olacak isimlerdendir. Daha önce görmediğiniz yüzleri de tanıyacağınız kadrosunun mükemmel uyumuna hayran kalacağınız bir dizi olacaktır. Neslihan Yeşilyurt‘un, yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin karakterleri ve oyuncularının detayları sizlerle.

Kara Yazı Oyuncuları Ve Karakterleri;

kara yazi oyunculari


Haluk Bilginer (Oğuz);

Bilginer, yine büyük ses getirecek olan dizimizde Oğuz, karakterini canlandıracaktır. Kritik karakterlerimizden birisi olan Oğuz, Karahan Ailesinin, babasıdır. Otoriter, disiplinli ve sadece kendisi söz sahibidir. Deneyimli oyuncumuz uzun süre uzak kaldığı televizyon ekranlarında geri dönüşü ile yine oyunculuk hünerleriyle herkese büyük dersler verecektir.

haluk bilginer oguz


Emre Kınay (Halil);

Kınay, yeniden Kanal D projesiyle geri dönüyor. Halil, karakteriyle yeni tarzı büyük ses getirecektir. Onun özellikleri ise Ulupınar Ailesinin, babasıdır. Namus düşkünü, dürüst birisidir. Yalnız bu düşkünlüğü yüzünden kızlarının fazla üstüne giderek onların kadınlığını bastırmıştır.

emre kinay halil


Ushan Çakır (Mehmet);

Çakır, nihayet karşımıza yeni projesiyle çıkıyor. Mehmet, ise babası Oğuz’un, fiziksel şiddetine maruz kalmış içine kapanmış birisidir. Dürüst, bir o kadar da iyi yüreklidir. Tek arzusu ise kozmetik şirketini büyüterek babasının gözüne girmektir.

ushan cakir mehmet


Zeynep Çamcı (Yaren);

Çamcı, yine dizide önemli karakterlerden birisini üstlenecektir. Halil’in, büyük kızıdır. İki kız kardeşine sahip çıkıp, babasının daha fazla etkisinde kalmamaları için mücadele vermektedir. En büyük hayali ise Kimya, Öğretmeni olmak.

zeynep camci yaren


Gülper Özdemir (Derya);

Harika performansıyla gözlerini dolduracak olan genç oyuncumuz Yaren’in, en kıymetli kardeşlerinden birisini canlandıracaktır.

gulper ozdemir derya


Burak Çelik (Erdem);

Yakışıklılığıyle bütün dikkatları üzerine çekecek olan Çelik, Erdem’le karşımızda.

burak celik erdem


Aslı Orcan (Elif);

asli orcan elif


Nilgün Türksever (İclal);

nilgun turksever iclal


Zehra Yılmaz (Melisa);

zehra yilmaz melisa


Tansu Taşanlar (Kadir);

En son Vatanım Sensin’de, büyük ses getiren Halit İkbal, karakteriyle karşımıza çıkmıştı.

tansu tasanlar kadir


Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk);

orcun koray kaygusuz ufuk


Leyla Kader İlhan (Esma);

leyla kader ilhan esma


Şenol Önsel (Turgut);

senol onsel turgut


Sedef Akalın (Aslı);

sedef akalin asli


Su Burcu Yazgı Çoşkun (Songül);

su burcu yazgi coskun songul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir